KAMENNÉ OBCHODY

BLEBLE

Bory Mall

851 01 Bratislava

FASHION by KIDS

Trojičné námestie 140/10

917 01 Trnava

EMANA KIDS

Námestie Alexandra Dubčeka

927 01 Šaľa

MILENE 

Štefánikova 1089/80

029 01 Námestovo

ALEXIS

Rudohorská 33

974 11 Banská Bystrica

BELLIBIMBI

Lichnerova 76

903 01 Senec

HUDRY HUDRY 

Hlavná 39

080 01 Prešov

MILOTY

Kupecká 10

949 01 Nitra


O NÁS
O nás

 

Vitajte na stránkach nášho eshopu Alpha Apparel Baby Laughing

Vznikli sme v roku 2015, keď ja mamina pol ročnej Lary, som chcela niečo špeci, niečo trendy, jednoducho niečo iné pre svoju malú slečnu, ktorá už nefunela len v perinke :DDD

A keďže od malička aj vďaka mojej mamine som vyrastala vo "fashion" prostredí, asi ma to teraz pri mojej ratolesti chytilo a začala som vymýšľať a premýšľať, a rozhodla sa s mojimi výtvormi podeliť aj s Vami.

Verím, že u nás najdete vecičky, ktoré keď uvidíte a "okúsite" aj naživo, tak si ich jednoducho zamilujete Kiss ..sú Jedinečné, tak ako každé jedno dieťatko..to Vaše dieťatko Wink

E-shop som vytvárala na základe svojich skúseností, čo mám rada a čo nemám, preto ak by ste mali akýkoľvek poznatok/radu/námietku, budem vďačná keď mi dáte vedieť, lebo je to práve pre Vás a vašu spokojnosť a prehľadnosť.

A samozrejme posledná úvodná info, ale nie menej dôležitá - kde sledovať aktuálne dianie? Určite by ste mali navštíviť náš Facebook: www.facebook.com/alphaapparelbaby alebo nás môžete sledovať na instagrame.

V prípade, že máte nejaké otázky alebo potrebujete poradiť, obráťte sa na nás prostredníctvom e-mailu alphaapparelbaby@gmail.com alebo prostredníctvom správy na našej facebook fun page Alpha Apparel Baby.


Ďakujeme a tešíme sa na Váš nákup.

NWVjMGI5